Fixtures Weekend 22ND/23RDSept 2018 Referee   KO DAY & TIME
UNDER 9S DIVISION      
BOOTLE V EUXTON GIRLS BILLY NILSEN   SAT 10AM
BURSCOUGH V EUXTON VILLA FC SAM EDWARDS   SAT 10AM
UNDER 10S DIVISION      
EUXTON GIRLS NORTH V EUXTON VILLA FC max    SUN 10.30
BLACKPOOL WHITE V BURSCOUGH KATIE HOLT   SUN 11AM
BURNLEY FC WOMEN V WIGAN ATHLETIC LUKE HUTTON   SAT 10AM
BLACKPOOL TANGERINE V MORECAMBE LADIES KATIE HOLT   SUN 10AM
FILLIES GFC V PRESTON NORTH END HANNAH NILSEN   SAT 12
EUXTON GIRLS WEST V BOLTON WANDERERS ISABELLE ATKINSON   SAT 11AM
UNDER 11'S DIVISION      
FLEETWOOD TOWN V EUXTON GIRLS NORTH MEGAN HUNTER   SAT 11AM
HUNCOAT UTD V MORECAMBE LADIES GEORGE BRENNAN   SAT 10AM
FILLIES GFC V BLACKPOOL GIRLS HANNAH NILSEN   SAT 1PM
EUXTON GIRLS WEST V EUXTON VILLA FC RUDI MCDONNEL   SAT 10AM
UNDER 12'S DIVISION      
PRESTON NORTH END BLUE V EUXTON VILLA FC CALUM URWIN   SAT 10.30
TOWN GREEN FC V RAINFORD RANGERS NICK FARNAM   SUN 10.30
TARLETON CORINTHIANS V SOUTH SHORE KATHERINE ORMEROD   SAT 10AM
WIGAN ATHLETIC V EDENFIELD MAX LAWRENSON   SAT 11AM
PADIHAM FC JUNIORS V PRESTON NORTH END WHITE JUDE MERCER   SAT 10.30
EUXTON GIRLS V FILLIES GFC LIAM GASKELL   SAT 11AM
UNDER 13S' DIVISION      
WIGAN ATHLETIC V BURNELY FC WOMEN CHRIS PAGAN   SUN 10AM
MORECAMBE LADIES V CROSBY STUART JFC MELISSA ROBERTSON   SAT 11.30
LOSTOCK HALL JFC V FILLIES GFC KATIE EDWARDS   SAT10AM
BLACKPOOL GIRLS V EUXTON GIRLS MEGAN LEWIS   SUN 10AM
UNDER 14'S DIVISION      
AFC FLYDE V FIELDWAY MAC BARLOW   SAT 10.30
RAINFORD RANGERS V FILLIES GFC NEED A REF   SUN 10.30
PRESTON NORTH END V FLEETWOOD TOWN LEWIS URWIN   SAT 10.30
WIGAN ATHLETIC V BLACKPOOL GIRLS CHRIS PAGAN   SAT 10.30
BURNLEY FC WOMEN V EUXTON GIRLS MARK HUTTON   SAT 10AM
UNDER 15'S DIVISION       
ATHERTON TOWN V PRESTON NORTH END BILL CARR    SUN 2PM
CROSBY STUART JFC V BLACKPOOL GIRLS KATIE EDWARDS   SAT 1.30
MORECAMBE LADIES V WIGAN ATHLETIC  MELISSA ROBERTSON   SAT 10.30
U18s DIVISION      
DYNAMO RANGERS V FILLIES GFC HENRY NAYLOR   SUN 2PM
BLACKPOOL GIRLS V CADLEY GIRLS MAC BARLOW   SUN 10.30
LANGHO FC V MYERSCOUGH GIRLS AMHED JOGEE   SUN 10.30
EUXTON VILLA FC V BOLTON WANDERERS BEN FRY   SUN 10AM
HESKETH COLTS V PRESTON NORTH END NICK WILSON   SUN 10AM
EUXTON GIRLS V ST ANNES MARA LAWRENSON   SUN 10AM
WIGAN ATHLETIC V FORMBY JSC NIGEL USHER   SUN 10.30
       

  

Fixtures Weekend 29TH/30THSept 2018 Referee   KO DAY & TIME
UNDER 9S DIVISION      
FILLIES GFC V BURSCOUGH  HANNAH NILSEN   SAT 11AM
EUXTON VILLA FC V BOOTLE FC SAM DAINTY   SUN 12 NOON
UNDER 10S DIVISION      
ACADEMY JUNORS V BLACKPOOL WHITE CHARLOTTE  LEWIS   SUN 10AM
WIGAN ATHLETIC V EUXTON GIRLS NORTH CHRIS PAGAN   SAT 10AM
BURSCOUGH V BLACKPOOL TANGERINE SAM EDWARDS   SAT 10AM
PRESTON NORTH END V BURNLEY FC WOMEN EMILY HUGHES   SAT 10.30
MORECAMBE LADIES V EUXTON GIRLS WEST ADAM NICHOLSON   SAT 10.30
BOLTON WANDERERS V FILLIES GFC GEORGE BRENNAN   SUN 10AM
UNDER 11'S DIVISION      
WIGAN ATHLETIC V HUNCOATS UTD LLOYD RIMMER   SAT 1PM
BLACKPOOL GIRLS V FLEETWOOD TOWN MEGAN LEWIS   SUN 10AM
MORECAMBE LADIES V EUXTON VILLA FC ADAM NICHOLSON   SAT 11.30
EUXTON GIRLS WEST V FILLIES GFC JAMES FORD   SAT 11.30
UNDER 12'S DIVISION      
BLACKPOOL GIRLS V PRESTON NORTH END BLUE KATIE HOLT   SUN 11.15
SOUTH SHORE YOUTH FC V EUXTON VILLA FC MEGAN LEWIS   SUN 10AM
EDENFIELD V TOWN GREEN FC SAM AHKTAR   SAT 11.30
RAINFORD RANGERS V TARLETON CORINTHIANS KATIE EDWARDS   SUN 10AM
FILLIES GFC V WIGAN ATHLETIC BILLY NILSEN   SAT 2PM
EUXTON GIRLS V PADHAM FC JUNIORS MAX LAWRENSON   SAT 11AM
UNDER 13S' DIVISION      
PRESTON NORTH END V MORECAMBE LADIES PHOEBE WRAGG   SAT 10.30
FILLIES GFC V WIGAN ATHLETIC BILLY NILSEN   SUN 10AM
CROSBY STUAT JFC V BLACKPOOL GIRLS MATT FIELDING   SAT 2PM
LOSTOCK HALL JFC V EUXTON GIRLS CALUM URWIN   SAT 10AM
UNDER 14'S DIVISION      
TOWN GREEN FC V PRESTON NORTH END NICK FARNAM   SUN 10.30
FIELDWAY V RAINFORD RANGERS HANNAH NILSEN   SUN 10.30
FLEETWOOD TOWN V WIGAN ATHLETIC JAMES HARGREAVES   SAT 11.20
EUXTON GIRLS V AFC FYLDE LEWIS URWIN   SAT 10AM
BLACKPOOL GIRLS V BURNLEY GIRLS MAC BARLOW   SUN 10AM
UNDER 15'S DIVISION       
BLACKPOOL GIRLS V PRESTON NORTH END COLIN CARDWELL   SAT 10AM
CROSBY STUART JFC V MORECAMBE LADIES MATT FIELDING   SAT 1PM
FILLIES GFC V ATHERTON TOWN MATT FIELDING   SUN 1PM
U18s DIVISION      
FILLIES GFC V CADLEY GIRLS MATT FIELDING   SUN 2.15
EUXTON VILLA FC V LANGHO FC BEN FRY   SUN 10AM
HESKETH COLTS V DYNAMO RANGERS NICK WILSON   SUN 10AM
EUXTON GIRLS V MYERSCOUGH GIRLS SCOT MARSH   SUN 10AM
WIGAN ATHLETIC V BLACKPOOL GIRLS CHRIS PAGAN   SUN 10,30
FORMBY JSC V BOLTON WANDERERS NEED A REF   SUN 10.30
ST ANNES V PRESTON NORTH END BRIAN JONES   SUN 11.45
     

 

Fixtures Weekend 6th/7th OCT 2018 Referee   KO DAY & TIME
UNDER 9S DIVISION      
EUXTON VILLA FC V EUXTON GIRLS SAM DAINTY   SUN 1PM
FILLIES GFC V BOOTLE FC BILLY NILSEN   SAT 11AM
UNDER 10S DIVISION      
EUXTON VILLA FC V WIGAN ATHLETIC SAM DAINTY   SUN 12
BLACKPOOL TANGERINE V ACADEMY JUNIORS KATIE HOLT   SUN10AM
PRESTON NORTH END V EUXTON GIRLS NORTH GEORGE BRENNAN   SAT 10.30
EUXTON GIRLS WEST V BURSCOUGH DYNAMO CALUM URWIN   SAT 11AM
BURNLEY FC WOMEN V BOLTON WANDERERS MARK HUTTON   SAT 10AM
FILLIES GFC V MORECAMBE LADIES BILLY NILSEN   SAT 12
UNDER 11'S DIVISION      
BLACKPOOL GIRLS V EUXTON GIRLS NORTH MEGAN HUNTER   SUN 11.30
WIGAN ATHLETIC V EUXTON VILLA FC MATT FIELDING   SAT 1PM
EUXTON GIRLS WEST V FLEETWOOD TOWN MAX LAWRENSON   SAT 10AM
MORECAMBE LADIES V FILLIES GFC MELISSA ROBERTSON   SAT 11.30
UNDER 12'S DIVISION      
PRESTON NORTH END BLUE V SOUTH SHORE GEORGIA HILL   SAT 10.30
BLACKPOOL GIRLS V EDENFIELD MAC BARLOW   SUN 11.15
EUXTON VILLA FC V PRESTON NORTH END WHITE MEGAN SNAPE   SAT 10AM
RAINFORD RANGERS V FILLIES GFC KATIE EDWARDS   SUN 10AM
TARLETON CORINTHIANS V EUXTON GIRLS GEORGE DAY   SAT 10AM
WIGAN ATHLETIC V PADIHAM FC JUNIORS PHOEBE WRAGG   SAT 10AM
UNDER 13S' DIVISION      
BURNLEY FC WOMEN V FILLIES GFC MARK HUTTON   SAT 10AM
BLACKPOOL GIRLS V PRESTON NORTH END BECKY SULILIVAN   SUN 10AM
WIGAN ATHLETIC V EUXTON GIRLS CHRIS PAGAN   SUN 10AM
LOSTOCK HALL JFC V CROSBY STUART JFC LIAM GASKELL   SAT 10AM
UNDER 14'S DIVISION      
FILLIES GFC V FIELDWAY MATT FIELDING   SUN 1PM
WIGAN ATHLETIC V TOWN GREEN FC CHRIS PAGAN   SAT 10.30
RAINFORD RANGERS V EUXTON GIRLS CHARLOTTE RIMMER   SUN 10.30
BURNLEY FC WOMEN V FLEETWOOD TOWN MARK HUTTON   SAT 10AM
AFC FYLDE V BLACKPOOL GIRLS MAC BARLOW   SAT 10.30
UNDER 15'S DIVISION       
PRESTON NORTH END V WIGAN ATHLETIC LEWIS URWIN   SAT 10.30
MORECAMBE LADIES V FILLIES GFC MELISSA ROBERTSON   SAT 10.30
ATHERTON TOWN V BLACKPOOL GIRLS BILL CARR   SUN 2PM
U18s DIVISION      
FILLIES GFC V EUXTON VILLA FC MATT FIELDING   SUN 2.15
HESKETH COLTS V CADLEY GIRLS NICK FARNAN   SUN 10AM
LANGHO FC V EUXTON GIRLS AHMED JOGEE   SUN 10.30
MYERSCOUGH GIRLS V FORMBY JSC NEED A REF   SUN 10AM
BLACKPOOL GIRLS V ST ANNES COLIN CARDWELL   SUN 10AM
BOLTON WANDERERS V PRESTON NORTH END NEED A REF   SUN 2PM
       
Fixtures Weekend 13TH/14TH OCT 2018 Referee   KO DAY & TIME
UNDER 9S DIVISION      
BOOTLE FC V BURSCOUGH DYNAMO ELEANOR GAUGHAN   SAT 10AM
EUXTON GIRLS V FILLIES GFC MGAN SNAPE   SAT 11AM
UNDER 10S DIVISION      
BLACKPOOL WHITE V BLACKPOOL TANGERINE KATIE HOLT   SUN 10AM
PRESTON NORTH END V EUXTON VILLA FC CALUM URWIN   SAT 10.30
ACADEMY JUNIORS V EUXTON GIRLS WEST GEORGE BRENNAN   SUN 10AM
BOLTON WANDERERS V EUXTON GIRLS NORTH NEED A REF   SUN 10AM
BURSCOUGH DYNAMO V FILLIES GFC NICK FARNAM   SAT 10AM
MORECABE LADIES V BURNLEY FC WOMEN NEED A REF   SAT 10.30
UNDER 11'S DIVISION      
EUXTON VILLA FC V HUNCOAT UTD ISABELLE ATKINSON   SAT 11AM
EUXTON GIRLS NORTH V EUXTON GIRLS WEST GEORGE DAY   SAT 10AM
FILLIES GFC V WIGAN ATHLETIC BILLY NILSEN   SAT 1PM
FLEETWOOD TOWN V MORECAMBE LADIES MEGAN HUNTER   SAT 10AM
UNDER 12'S DIVISION      
EDENFIELD V PRESTON NORTH END BLUE SAM AHTKAR   SAT 11.30
PRESTON NORTH END WHITE V SOUTH SHORE HARRIS BAILEY   SAT 10.30
FILLIES GFC V BLACKPOOL GIRLS BILLY NILSEN   SAT 2PM
EUXTON GIRLS V EUXTON VILLA FC LIAM GASKELL   SAT 11AM
PADIHAM JUNIORS V TOWN GREEN FC JUDE MERCER   SAT 10.30
WIGAN ATHLETIC V RAINFORD RANGERS CHRIS PAGAN   SAT 10AM
UNDER 13S' DIVISION      
MORECAMBE LADIES V BLACKPOOL GIRLS NEED A REF   SAT 11.30
EUXTON GIRLS V BURNLEY FC WOMEN JAMES FORD   SAT 10AM
PRESTON NORTH END V LOSTOCK HALL JFC JOSHUA BAILEY   SAT 10.30
CROSBY STUART JFC V WIGAN ATHLETIC BEN BARBER   SAT 2PM
UNDER 14'S DIVISION      
PRESTON NORTH END V WIGAN ATHLETIC MELISSA ROBERTSON   SAT 10.30
FILLIES GFC V EUXTON GIRLS MATT FIELDING   SUN 11.30
TOWN GREEN FC V BURNLEY FC WOMEN NICK FARNAN   SUN 10.30
BLACKPOOL GIRLS V RAINFORD RANGERS MAC BARLOW   SUN 10.45
FLEETWOOD TOWN V AFC FYLDE JAMES HARGREAVES   SAT 12.15
UNDER 15'S DIVISION       
FILLIES GFC V CROSBY STUART JFC MATT FIELDING   SUN 1PM
WIGAN ATHLETIC V ATHERTON TOWN CHRIS PAGAN   SUN 10AM
BLACKPOOL GIRLS V MORECAMBE LADIES MAC BARLOW   SAT 10AM
U18s DIVISION      
HESKETH COLTS V FILLIES GFC NICK WILSON   SUN 10AM
EUXTON GIRLS V BOLTON WANDERERS SCOT MARSH   SUN 10AM
DYNAMO RANGERS V FORMBY JSC HENRY NAYLOR   SUN 2PM
MYERSCOUGH GIRLS V PRESTON NORTH END P.P COUNTY CUP GAME    
BOLTON WANDERERS V BLACKPOOL GIRLS P.P COUNTY CUP GAME    
CADLEY GIRLS V WIGAN ATHLETIC P.P COUNTY CUP GAME    
FORMBY JC V LANGHO FC P.P COUNTY CUP GAME    
ST ANNES V DYNAMO RANGERS  P.P COUNTY CUP GAME    
EUXTON GIRLS V EUXTON VILLA FC P.P COUNTY CUP GAME    
Fixtures Weekend 20TH/21ST OCT 2018 Referee   KO DAY & TIME
UNDER 9S DIVISION      
EUXTON VILLA FC V FILLIES GFC SAM DAINTY   SUN 12
EUXTON GIRLS V BURSCOUGH DYNAMO ISABELLE ATKINSON   SAT 11AM
UNDER 10S DIVISION      
WIGAN ATHLETIC V PRESTON NORTH END Harris Bailey   SUN 10AM
EUXTON GIRLS WEST V BLACKPOOL WHITES PHOEBE WRAGG   SAT 11AM
EUXTON VILLA FC V BOLTON WANDERERS SAM DAINTY   SUN 1PM
FILLIES GFC V ACADEMY JUNIORS HANNAH NILSEN   SAT 12
EUXTON GIRLS NORTH V MORECAMBE LADIES     SUN 10.30
BURNLEY FC WOMEN V BURSCOUGH DYNAMO LUKE HUTTON   SAT 10AM
UNDER 11'S DIVISION      
EUXTON GIRLS WEST V BLACKPOOL GIRLS GEORGE DAY   SAT 10AM
HUNCOAT UTD V FILLIES GFC NEED A REF   SAT 10AM
MORECAMBE LADIES V EUXTON GIRLS NORTH CURTIS WOOD   SAT 10.30
WIGAN ATHLETIC V FLEETWOOD TOWN MATT FIELDING   SAT 1PM
UNDER 12'S DIVISION      
PRESTON NORTH END BLUE V PRESTON NORTH END WHITE P.P.    SAT 10.30
EDENFIELD V FILLIES GFC SAM ATHKAR   SAT 11.30
SOUTH SHORE V RAINFORD RANGERS NEED A REF   SUN 10AM
BLACKPOOL GIRLS V PADIHAM JUNIORS MAC BARLOW   SUN 10AM
EUXTON VILLA FC V WIGAN ATHLETIC BEN FRY   SAT 10AM
TOWN GREEN FC V TARLETON CORINTHIANS NICK FARNAN   SUN 10.30
UNDER 13S' DIVISION      
FILLIES GFC V EUXTON GIRLS MATT FIELDING   SUN 10AM
LOSTOCK HALL JFC V MORECAMBE LADIES LIAM GASKELL   SAT 10AM
BURNLEY FC WOMENV CROSBY STUART JFC LUKE HUTTON   SAT 10AM
WIGAN ATHLETIC V PRESTON NORTH END Josh Bailey   SUN 10AM
UNDER 14'S DIVISION      
EUXTON GIRLS V FIELDWAY MELISSA ROBERTSON   SAT 10AM
BURNLEY FC WOMEN V PRESTON NORTH END BRADLEY HUTTON   SAT 10AM
FILLIES GFC V BLACKPOOL GIRLS MATT FIELDING   SUN 11.30
AFC FYLDE V TOWN GREEN FC MAC BARLOW   SAT 10.30
RAINFORD RANGERS V FLEETWOOD TOWN CHARLOTTE RIMMER   SUN 10.30
UNDER 15'S DIVISION       
WIGAN ATHLETIC V BLACKPOOL GIRLS NEED A REF   SUN 10AM
ATHETON TOWN V CROSBY STUART JFC NEED A REF   SUN 2PM
PRESTON NORTH END V FILLIES GFC LEWIS URWIN   SAT 10.30
U18s DIVISION      
FILLIES GFC V EUXTON GIRLS MATT FIELDING   SUN 2.15
WIGAN ATHLETIC V HESKETH COLTS CHRIS PAGAN   SUN 10.30
EUXTON VILLA FC V FORMBY JSC SCOT MARSH   SUN 10AM
CADLEY GIRLS V ST ANNES NEED A REF   SUN 11AM
LANGHO FC V PRESTON NORTH END AHMED JOGEE   SUN 10.30
DYNAMO RANGERS V BOLTON WANDERERS HENRY NAYLOR   SUN 2PM
MYERSCOUGH V BLACKPOOL GIRLS NEED A REF   SUN 10AM
       
Fixtures Weekend 27TH/28TH OCT 2018 Referee   KO DAY & TIME
UNDER 9S DIVISION      
NO GAMES      
       
UNDER 10S DIVISION      
BOLTON WANDERERS V BURNLEY FC WOMEN NEED A REF    SUN 10AM
EUXTON GIRLS NORTH V FILLIES GFC NEED A REF    SUN 10.30
ACADEMY JUNIORS V BLACKPOOL GIRLS NEED A REF    SUN 10AM
BURSCOUGH DYANMO V PRESTON NORTH END NICK FARNAN   SAT 10AM
EUXTON GIRLS WEST V MORECAMBE LADIES NEED A REF    SAT 11AM
       
UNDER 11'S DIVISION      
FILLIES GFC V BLACKPOOL GIRLS BILLY NILSEN   SAT 1PM
       
       
       
UNDER 12'S DIVISION      
PRESTON NORTH END WHITE V PADIHAM FC JUNIORS GEORGIA HILL   SAT 10.30
EDENFIELD GIRLS V BLACKPOOL GIRLS SAM AHKTAR   SAT 11.30
FILLIES GFC V TOWN GREEN FC BILLY NILSEN   SAT 2PM
EUXTON GIRLS V PRESOTN NORTH END BLUE RUDI MCDONNEL   SAT 11AM
LEAGUE GAME      
RAINFORD RANGERS V EUXTON VILLA FC CHARLOTTE RIMMERS   SUN 10AM
UNDER 13S' DIVISION      
PRESTON NORTH END V BLACKPOOL GIRLS PHOEBE WRAGG   SAT 10.30
       
       
       
UNDER 14'S DIVISION      
EUXTON GIRLS  V TOWN GREEN FC JAMES FORD   SAT 10AM
FLEETWOOD TOWN V RAINFORD RANGERS JAMES HARGREAVES   SAT 11AM
BURNLEY FC WOMEN V AFC FYLDE BRADLEY HUTTON   SAT 10AM
       
       
UNDER 15'S DIVISION       
PRESTON NORTH END V ATHERTON TOWN MELISSA ROBERTSON   SAT 10.30
CROSBY STUART JFC V BLACKPOOL GIRLS BEN BARBER   SAT 1PM
MORECAMBE LADIES V WIGAN ATHLETIC NEED A REF   SAT 10.30
U18s DIVISION      
       
BOLTON WANDERERS V MYERSCOUGH NEED A REF   SUN 2PM
EUXTON VILLA FC V WIGAN ATHLETIC BEN FRY   SUN 10AM
DYNAMO RANGERS V CADLEY GIRLS NIGEL USHER   SUN 2PM
FILLIES GFC V BLACKPOOL GIRLS MATT FIELDING   SUN 2.15
FORMBY JSC V LANGHO FC NICK WILSON   SUN 10.30
PRESTON NORTH END V EUXTON GIRLS HENRY NAYLOR   SUN 2PM
       
Print Print | Sitemap
Thanks For Visiting Our Site.